










Opis nieruchomości
Jeśli szukasz przytulnego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji lub mieszkania, które zbuduje Twój kapitał na emeryturę, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Tylko w Naszym biurze.
Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku dwupiętrowym z cegły. Budynek z 2000 roku, który położony jest na terenie ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota.
Składa się 2 pokoi w tym z jednego wyjście na duży balkon, oddzielnej dużej kuchni, którą można połączyć z salonem lub utworzyć trzeci pokój, przestronnej łazienki z wc, Okna usytuowane są od strony wschodniej i zachodniej.
Do lokalu przynależy również piwnica ok 3 m2. Istnieje również możliwość dokupienia miejsc postojowych w hali garażowej za cenę 27 000 za miejsce. Właściciel obecnie dysponuje dwoma miejscami , które są na osobnych księgach.
Nieruchomość z księgą wieczystą. Zarządzana przez Wspólnotę Mieszkaniową, gdzie czynsz administracyjny wynosi ok 520 zł na 2 osoby (w tym ujęte są:fundusz eksploatacyjny, centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, koszty zarządzania, woda,). Prąd oraz gaz według zużycia na podstawie licznika.
Świetna lokalizacja!
W pobliżu sklepy- Kaufland, Biedronka, Zielone Arkady, przedszkola, szkoły, poczta, piekarnia, rynek.. Znakomita komunikacja miejska z każdą częścią miasta.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Jesteśmy pewni, że zaufają Państwo Naszemu doświadczeniu. Działamy pod patronatem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw - nr licencji 24241.
WSPÓŁPRACUJEMY: Z ekspertami finansowymi w zakresie KREDYTÓW HIPOTECZNYCH oraz KANCELARIAMI NOTARIALNYMI.
Nie ma jednego, najlepszego i idealnego kredytu hipotecznego. Każdy z nas potrzebuje innego, dopasowanego produktu. Zadbamy o to, aby z przedstawionych ofert różnych banków mogli Państwo wybrać tę, najbardziej odpowiednią i spełniającą Państwa oczekiwania.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




